O nas

Nasza pracownia istnieje od 2013 roku, najpierw przez kilka lat pod nazwą Be2 Studio, a od 2016 roku już jako Bekier Studio. Zanim rozpoczęliśmy pracę "na własny rachunek" zdobywaliśmy doświadczenie i umiejętności w warszawskich pracowniach architektonicznych. Poszerzaliśmy naszą wiedzę współpracując przy licznych projektach. Tam też narodziła się nasza wielka pasja – projektowanie wnętrz.

Prowadzenie własnej pracowni daje nam możliwość realizowania naszych wizji. Bezcennym doświadczeniem jest bezpośrednia praca z klientem, poznawanie jego potrzeb i oczekiwań a co za tym idzie wypracowywanie najlepszych rozwiązań projektowych. Posiadane przez nas doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę inwestycji. Uczestniczymy w każdym etapie procesu inwestycyjnego: poczynając od koncepcji, poprzez przygotowywanie projektów budowlanych i wykonawczych, na nadzorze autorskim nad realizacją projektu kończąc.

Justyna Bekier

Jestem architektem z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej i członkinią Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów. Od lat zajmuje się również projektowaniem wnętrz. Moją wielką pasją, obok architektury, są podróże. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, ciekawych ludzi, czerpać inspiracje z różnych zakątków świata.

Paweł Bekier

Jestem projektantem wnętrz i architektem krajobrazu. To co najbardziej lubię w projektach - to obserwować jak są realizowane. Uwielbiam patrzeć jak rysunki zmieniają się w rzeczywistość, dlatego dużo czasu spędzam na budowie doglądając całego procesu.

Zobacz nasze portfolio